Category Archive Yetişkinler

Yetişkin sohbet Javasız

YETİŞKİN SOHBET JAVASIZ

Yetişkin sohbet ile birlikte yeniden farklı bir canlılık kazanan chat odaları, her gün üzerine yeni bir şeyler koyarak büyümektedir.

Bu odaları sadece yetişkinlerin kullanması şart koyulmuş ve uygulanmıştır.Yaş sınırı olarak 18 yaş ve üzeri kullanıcılara hitap etmektedir.Aksi durumda yetişkin olmayan bir kullanıcı tespiti halinde ,odalardan IP ban sistemi uygulanarak girmesi yasaklanır.

Sohbet sisteminde eskiyi düşünürsek JAVA diye tabir ettiğimiz applet sistemleri mevcuttu ve bu java programı kullandığımız bilgisayarımızda kurulu değil ise Sohbet odalarına bağlanmak mümkün olmazdı.Yeni nesil sistem ve programlarla bu olay aşılmış ve geliştirilerek JAVA olmadan odalara bağlanma imkanı sunmuştur.

Bu sayede hem kasmadan hafif bir sistemle daha hızlı sohbet etme şansı sunulmuştur.

 

YETİŞKİN MOBİL

Java sisteminden bahsettik ve günümüze gelen teknoloji ve gelişimin aradaki farkını anlamış olsak gerek.Bu sisteme bir yeni atak katılarak mobil uygulama olmadan direk mobil cihazlarınızdan web giriş yapar gibi sohbet sitelerine bağlanılma imkanı da verilmiştir.

Daha çok yetişkin insanların kullandığı bir araç olarak gördüğümüz cep telefonları, artık çok uygun internet verisi ile sohbet odalarına bağlanarak bütün gün sistemde online olsanız bile çok ufak veri harcamaktadır.

Bunun alt yapısında emeği geçen IRC sohbet severler adına geliştirici kişi ve firmalara teşekkür ediyoruz.

Yetişkin sohbet  sadece java sistemini değil, mobil telefonlardan da kullanıcılarını unutmayarak gerekli yardım ve desteğini sürdürmeye devam etmektedir.

 

YETİŞKİN SOHBET ODALARI GÜVENLİMİDİR

Her sitenin kendine göre üst düzey güvenlik önlemi olmalı.Bu sadece anlık olarak değil, geleceğe göre alınan bütün önlem ve güvenlikler ileride bizlerin ve kullanıcıların huzurlu ve rahat bir sistemin içerisinde mutlu zaman geçirmesi içindir.

Yapılan bir çok test ve aşamalardan yüksek notlar ile geçen YETİSKİN.ORG güvenlik önlemin de sizler için daha güçlü makinelerde hizmet hayatına devam ediyor.

Kullanıcılarında her zaman daha kaliteli ve güvenlik seviyesi daha yüksek sohbet sitelerini tercih etmeleri, kendi adlarına da bir avantaj olacaktır.

Güvenlik düzeyi düşük olan sitelerde; kimlik bilgileriniz dahil olmak üzere, kişisel bilgileriniz adresiniz veya cep numaranız istemediğiniz kişilerin eline geçme şansı yüksektir.

Yetişkinler için Online tavla

Online Sohbetli Tavla Hizmeti Nedir?

Sohbet üzerine programlanan oyunlar uygulamalar ve siteler son yıllarda oldukça artış göstermekte ve büyük ilgi görmektedir. Birçok yeni özellikle her geçen gün karşınıza çıkmakta olan bu programlar, sürekli kendilerini geliştirerek güncellenmektedir.

Online Sohbet Ve Online Sohbetli Tavla Hizmeti Nedir?

Öncelikle online dilimizde çevrim içi ve aktif anlamına gelmektedir. Çevrim içi bölümü; aynı zaman diliminde aktif olan kullanıcıları göstermektedir. Genellikle yeşil simgeler ile ifade edilir. Aynı zaman diliminde aktif olan yani çevrim içi olan tüm kullanıcılar ile sohbet edebilir, oyun oynaya bilirsiniz.

Son yıllarda oldukça popüler olan online oyunlar, büyük ilgi ile kullanılmaktadır. Bunlardan biri de tavla oyunlarıdır. Tavla oyunları da teknolojinin gelişmesi ile beraber birçok yeni özellikle karşınıza çıkmaktadır.

Online sohbetli tavla hizmeti de son zamanlarda popüler olan uygulamalardandır. Oyunu online yani çevrim içi olan kişilerle oynayabilir, oyun esnasında karşınızdaki kullanıcı ile sohbet imkanı sunan bir hizmettir. Kısacası  online sohbetli tavla hizmetini kullanırken, karşınızda ki kullanıcı ile tavla oynayıp aynı zamanda da sohbet edebilirsiniz.

Online Sohbetli Tavla Hizmetinde Nelere Dikkat Edilmeli?

Online sohbetli tavla hizmetini kullanırken, hem tavla oynayıp hem de sohbet edebilir, oyun hakkında yorumlarda bulunabilirsiniz. Sohbet sırasında karşınızdaki kullanıcı ile kibar ve saygılı konuşup, argodan uzak bir dil kullanmanız gerekir. Sohbet ederken karşınızda ki kullanıcıyı bekletmemeli, hamle yapmanız için verilen süre içerisinde, hem sohbet edip hem de oyununuzu oynamaya özen göstermelisiniz.

Yetişkin sohbet odası

Online olarak verdiğimiz bir diğer hizmet ise sohbet hizmetidir. Girişler üyelik istemeden tavla girişinden tamamen farklı olarak, takma isim yazarak direk bağlantı kuruyoruz.

Bu hizmeti alternatif olarak değil, sitenin ana konusu olarak vermekteyiz. Yetişkin sohbet hizmetini isminden de anlaşılacağı gibi yetişkin bireylerin kullanılması uygun görülmektedir.

Yetişkinler için sohbet robotu

Sohbet Robotu Hangi Hizmeti Verir?

Yetişkin Sohbet robotları, gerçek bir kişiymiş gibi insanların yazdıklarına cevap veren ve istenilen soruları yanıtlayan yapay zeka sistemidir. Genelde kurumsal firmalarda, birçok şirkette veya firmaların destek kısımlarında yazdıklarınız anında cevap verebilmeleri için sohbet robotlarını kullanırlar. Sohbet robotları yetkililerce belirlenen söz öbeklerin tarafından oluşur. Verilen yanıt doğrultusunda seçilen bu söz öbekleri, kişilerin yazdıkları mesajları yanıtsız bırakmaz. İşletmeler açısından kolaylık sağlayan sohbet robotlar, kuruluşların müşteri memnuniyeti sağlamasında büyük bir katkı sağlar.

Sohbet Robotları Nasıl oluşturulur?

Sohbet robotlarını oluştururken çoğu zaman kişilerin yazılım bilgisi olmasına ihtiyaç yoktur. Örneğin, Facebook’ta herhangi bir işletme sayfasının ayarlar kısmında da kişiler kendi sohbet robotlarını oluşturabilir.

Yetişkin Sohbet Robotlarının Yararları

Özellikle şirketler açısından birçok yararı vardır. Çok uluslu firmalar çok fazla kişiye hitap ettikleri için, onların sorularına ve sorunlarına teker teker ulaşmaları oldukça meşakkatli bir iştir. Bu sebepten ötürü sohbet robotları kurumlara zaman kazandırabilir ve daha bilinçli bir servis vermesine yol açar. Servis kalitesi ve müşteri memnuniyet dengelenebilir. Bunlar gibi birçok olumlu nedenler şirketler, kurum ve kuruluşlar tarafından tercih edilir.

Örneğin, bir yemek sitesinden kişi yemek siparişi verdiğinde, eğer yemek teslimi geç kalınmışsa, çevrimiçi sohbet robotları ile iletişime geçilir ve sorun hızlı bir şekilde çözüme ulaşır. Teknolojinin gelişmesiyle beraber sohbet robotları daha sağlıklı ve doğru bilgi verebiliyor. Yazılım bilgisine sahip olmadan, birçok platformdan sohbet robotlarına ulaşılabilir oluşu, iletişim alanında yeniliklere sebep oluyor.

Yetişkinler ile canlı sohbet etmek için ise, Yetiskin.ORG adresini kullanarak dahil olabilir ve arkadaş çevrenizi genişletebilirsiniz. Her ilden gelen ziyaretçiler ile konuşarak tanış ,yakın mesafeli arkadaşlarınızı ziyarete gidin.

Yetişkin sohbet ilk buluşma

SOHBET ODALARINDA İLK BULUŞMA

Yetişkinlerin bulunduğu sohbet siteleri, her zaman bir adım önce olmuştur.Bunun başlıca nedenlerinden birkaçını sayacak olursak; Olgun ve aklı başında insanların ziyaret etmeleri ,gelen misafirlerin sadece cinsellik için gelmemeleri bu siteleri daha yoğun yapmaktadır.

Sohbet Sitesinde İlk Buluşma

İlk kez sohbet sitesinden konuştuğunuz bir karşı cins ile görüşecekseniz şayet, dikkat etmeniz gereken çok olumsuz olaylar vardır.Medyada gördüğümüz art niyetli insanların canice yaptıkları eylemler insanların daha dikkatli olmasına bir işarettir.Güven duygusu çok önemlidir. Bu güveni konuştuğunuz kişiden alabiliyorsanız, önem alarak veya yanınızda bir arkadaşınızla ilk buluşmaya dahil olmanız sizin için güvenlik önemli olacaktır.

 

Sohbet Grubu Nasıl Oluşturulur?

SOHBET GRUBU NASIL OLUŞTURULUR?

Biriyle sohbet ediyorsanız o kişiyle ya ortak yönleriniz var ya da onun hakkında bir şeyleri merak ediyorsunuz demektir. Bu sohbetler çoğu zaman grup halinde de oluyor.
Sohbet grubu oluştururken bazı şeylere dikkat etmeniz gerekir.

Örneğin sanal ortamda bir grup oluşturacaksanız gruba alacağınız kişiler eğer kişilik gelişimini tamamlamamış ise; Bu bireyler başkalarının siyasi görüşüne, dinine, ırkına, düşünce ve fikirlerine saygı göstermezler. O yüzden bu konularda çok fazla ayrılığa düşmeyecek bir grup oluşturmak en doğrusu olacaktır. Kişilik gelişimini tamamlayanlar için durum çok daha farklıdır çünkü bu bireyler karşısındaki argoya başvurmadığı sürece karşısındakine saygı göstermeyi bilirler ve görüşlerine değer verirler.

SOHBET ETMEYE YENİ BAŞLAMIŞSA

Bir grup içindeki bireyler birbirlerini yeterince tanımıyor ve yeni sohbet etmeye başlıyorsa ilk zamanlarda insanların ayrı düşebileceği konular yerine birbirini tanımaya dayalı sohbetler kurmalıdırlar. Yani yeni oluşan bir sohbet grubunda siyaset gibi konular konuşulmamalıdır. Bunun yerine insanlar kendilerini tanıtmaya istekli olmalıdırlar aksi takdirde sohbet grubu kısa süre içinde dağılır ve bir anlamı kalmaz

SOHBET GRUPLARI NASIL AKTİF TUTULUR?

Sohbet grubu oluşturmak işin en basit kısmıydı asıl zor kısmı ise bu insanlar ile aktif olarak konuşmaktır. Bunun için sürekli olarak ilgilerini çekecek konulardan bahsetmek en doğrusudur. Sürekli olarak ilgi çekici bir şeyler bulmak sanıldığı kadar kolay değildir. Bu yüzden bazı yerlerde güncel konuları açıp bu konular üzerinden sohbet etmek faydalı olacaktır.