Yetkişkin Sohbet Odaları

Yetişkin sohbet odaları ülkemizin farklı şehirlerinden insanlar tarafından tercih edilmektedir. Ziyaretçilerin ilgi alanlarına özel olarak oluşturulmuş olan chat odaları üzerinde yeni arkadaşlar bulmanıza yardımcı olur. Güvenilir bir sohbet ortamı sunan yetişkin sohbet sitelerine sizde katılın.
Play Store App Store

Sohbet Girişi

Masaüstü üzerinden giriş için mirc indir.

Dilerseniz mobil uygulamamızı indirip bağlanabilirsiniz.

Play Store App Store

Blog Yazıları


Gay Sohbet


Gay Sohbet

Gay Sohbet Sitesi

Eşcinsel Chat Odası

Eşcinsel erkeklerin kendilerine özgü bir ortamda sosyalleşip başka gayler ile tanışması için hizmet veren Yetiskin.Org ücretsiz bir gay sohbet sitesidir. Yeni arkadaşlar arayışında olan binlerce gey burada yalnızlıklarına veda ediyor. Samimi ve sıcak dostlukların oluştuğu güven içerisinde muhabbet ettikleri bu ortamın müdavimi oluyorlar.

 

Erkek erkeğe beslenen bedensel yada ruhsal ilişkinin ve duyguların yaşandığı kişilere verilen isimdir Gay. Genelde erkeklerin kullandığı bu terim aynı zamanda kadın kadına ‘da yaşanan eş cinsellikleri içinde kullanılır. Toplumun gözünde ötekileştirilmiş ve dışlanmış bir durumda olan gayler yalnızlıklarını ve sosyalleşme ihtiyaçlarını internet siteleri üzerinden atıyorlar. Eleştirilmeden ve sorgulanmadan keyifle zaman geçirdikleri aynı zamanda kendileri gibi düşünen ve yaşayan onlara ilgi duyarlar. Fakat Kendileri gibi eşcinsel erkekeler ile aynı ortamda eğlenceli bir şekilde sohbet edip tanışıyorlar. Böylece yalnızlıklarından kurtuluyor kendilerine en uygun partneri buluyorlar.

 

Gay sohbet

Eşcinsel Muhabbet

Gay Sex Sitesi

Çünkü Bastırılmış duygularını burada özgürce dışa vurup dertlerini sıkıntılarını ve beklentilerini içlerinden geldiği gibi yaşıyorlar. Bekledikleri ve aradıkları eş, dost ve arkadaşı buluyorlar. Kendi kriterlerini burada belirliyorlar ve arayışlarını bu kritere göre yapıyorlar. Seçtikleri nick onların yansıtıyor ve buda biraz onları tanımaya yardımcı oluyor. Gay Chat odalarında kanal genellerinde yapılan eğlenceli sohbetlerin konusu Değişiyor. Bazen LGBT sorunları ile alakalı bazen gay haberleri veyahut bazende gündeme dair bir çok konuda oluyor. Sosyal çevrelerinin kendilerine dayattığı gizlilik maskesinden uzaklaşarak kendilerini olduğu gibi yansıtır. Çünkü Gay erkekler bu özgürlüğün ve rahatlığın verdiği keyif ile uzun saatler sohbet ediyorlar.

 

Gayler kendi aralarında bir çok farklı cinsel tercih ile ayrılıyor. Ancak Aktif gay, Pasif Gay, Travesti Gay, Biseksüel Gay gibi beli başlı sınıflandırılıyorlar. Bu sınıflandırma onların kendi aralarındaki rollerin ve pozisyonların durumunu belirlemektedir. Hepsi birbirine benziyor gibi görünsede bir Gey Sohbet ortamına girdiğinizde keskin farkları olduğunu görebilirsiniz. Fakat Bu konuda biraz daha ip ucu vererek bilgi edinmenizi sağlayabiliriz.

Gay çeşitleri

 Pasif Gay

Bir erkeğe göre daha kadınsı hisler yaşayan ve kadınlığı kendisine misyon olarak gören ve kadınsı tavırlar ile beliren bu gayler, oldukça feminendir. Pasif gaylerin erkek erkeğe besledikleri duygular oldukça yoğundur ve gayler içerisinde en duygusallarıdır diyebiliriz. Ancak bir pasif gey ile yakından tanışmak isterseniz Pasif Sohbet odasına girerek onları yakından tanıyabilirsiniz. Kendinize uygun bir pasif gay arkadaş edinebilirsiniz. Pasif chat odaları tüm cinsel tercihlere açıktır ve dilediğiniz zaman giriş yapabilirsiniz.

Aktif Gay

Pasif gaylere göre daha maskülen ve erkeksi olarak tavır sergilerler.  Ama pasif gayler ile ilgilenen aktif geyler normal hayatlarında çoğu zaman dikkat çekmeden yaşarlar. Aktif gaylerin bir çoğuda biseksüel gaylerdir. Cinsel Sohbet ihtiyacını Yetiskin.Org ‘da Gay kanalında gideren Elit gay ler bulunur. Çünkü aktif gaylerin kendilerine özel olarak kanalları var. Aktiflerin kullandıkları Aktif Sohbet odalarında onlarla chat yapabilirsiniz. Ve Cinsel chat sitemizde en kaliteli ve elit sohbet partnerinizi bulabilirsiniz.

 

Gay Sohbet OdasıGay Sohbet SitesiGay Sohbet

Bir önceki yazımız olan "  " başlıklı makaleyi okumak için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kategoriler


Popüler Yazılar


Yetişkin sohbet sitesi

Yetişkin sohbet sitesi

872 Defa Yetişkin sohbet kanalı

Yetişkin sohbet kanalı

787 Defa